Ügyvédjelölt (junior associate) IT és adatvédelmi jog területre – legfeljebb két éves gyakorlattal

A Bird & Bird budapesti irodája olyan elhivatott magyar jogászok jelentkezését várja, akik kiváló angol nyelvtudással rendelkeznek és egy innovatív nemzetközi jogi szolgáltató magyar irodájában szeretnének dolgozni.

Elvárásaink:

  • információtechnológia és/vagy adatvédelem területén szerzett szakmai tapasztalat
  • kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • proaktív, precíz és jó problémamegoldó képesség
  • nyitottság a digitális korszakkal járó jogi kihívásokra és lehetőségekre
  • MS Outlook és egyéb irodai alkalmazások, valamint a jogi munkához használt számítógépes adatbázisok és programok biztos kezelése

Előnyt jelent:

  • külföldi tanulmányok
  • publikációk M&A és ingatlanjog területén
  • jó tanulmányi eredmény (legalább cum laude minősítés) és az adott jogterületen szakjogászi / LL.M végzettség
  • felhasználói szintet meghaladó digitális képességek
  • második idegen nyelv ismerete
  • “B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • teljes értékű csapattagként való elismerés egy vezető jogi irodában
  • bekapcsolódás a Bird & Bird 20 különböző nemzetközi csoportjainak projektjeibe
  • nemzetközi munkakörnyezet egy innovatív irodában
  • versenyképes fizetés

A Bird & Bird-ről

A Bird & Bird nemzetközi jogi szolgáltató 1846-ban alakult Londonban, ma már világszerte 19 országban 28 irodával és több mint 1.200 jogásszal rendelkezik. A budapesti iroda 2008-ban nyílt meg a prágai, varsói és pozsonyi irodákkal egy időben. Budapesti irodánk egyike a piacvezető jogi szolgáltatóknak, különösen M&A, ingatlanjog, bankjog és finanszírozás, peres ügyek, szabályozási ügyek (versenyjog, energiajog), munkajog, IT, IP és adatvédelmi ügyek tekintetében. További információ a Bird & Bird-ről: www.twobirds.com.

A jelentkezéseket a nikolett.horvath@twobirds.com e-mail címre várjuk angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, kísérőlevéllel, valamint a fizetési igény megjelölésével. Kapcsolattartó: Horváth Nikolett, tel.: +36 1 799 2000. A jelentkezéseket bizalmasan kezeljük.
A jelentkezés során részünkre megküldött önéletrajz, motivációs levél és egyéb személyes adatok kezelésével kapcsolatos adatvédelmi tájékoztatónk itt olvasható.